Specjalista ds. administracji

Citronex I Sp. z o.o.

Zgorzelec, dolnośląskie

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.
W związku w wejściem w kolejny etap rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgorzelec

Pracując z nami, zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samodzielne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego, lunch pakiet)
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Opis stanowiska:

  • Codzienne prowadzenie sekretariatu
  • Zarządzanie firmową mailBox
  • Prowadzenie rejestru poczty wychodzącej i przychodzącej oraz obsługa przesyłek kurierskich
  • Obsługa Gości firmy Obsługa telefonicznych połączeń przychodzących i wychodzących
  • Prowadzenie rejestru danych kontaktowych kluczowych stanowisk w spółkach
  • Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją spółek min. rejestrem umów, zarządzeń, komunikatów wewnętrznych, polis ubezpieczeniowych, rejestrów zakupów i innych
  • Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i innych na potrzeby administracji
  • Koordynowanie pracy serwisu sprzątającego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. asystentki biura, sekretarki)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – głównie Excel, Word
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją dużej ilości zadań
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.