Specjalista ds. administracji

Interlogis

Warszawa, 02-930, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- prowadzenie spraw administracyjnych firmy,
- zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą,
- segregacja i archiwizacja dokumentów,
- windykacja należności,
- zadania zlecone od zarządu,
- kontakt oraz podtrzymywanie dobrych relacji z polskimi oraz zagranicznymi klientami.

Wymagania

Wymagania:
- mile widziany status studenta,
- dyspozycyjność 40h / tydzień,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- komunikatywność,
- dobra organizacja pracy własnej, dokładność i systematyczność.

Oferujemy:
- praca na pełen etat na podstawie umowy - zlecenia,
- komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie,
- koleżeńska atmosfera w miejscu pracy w dynamicznym, młodym zespole,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133”

Prezentacja firmy

Nasza firma transportowa świadczy kompleksowe usługi logistyczne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa