Specjalista ds. administracji

Astri Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 00-716, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie zadań w obszarze bieżącej obsługi administracyjnej i projektowej biura, w tym w szczególności:
• ewidencja dokumentów w rejestrach Spółki;
• aktualizacja elektronicznego archiwum Spółki;
• aktualizacja i utrzymywanie porządku w archiwum Spółki;
• skanowanie, kopiowanie i niszczenie dokumentów;
• przygotowywanie drobnych tłumaczeń z i na język angielski;
• przygotowywanie wzorów dokumentów firmowych;
• przygotowywanie oficjalnych pism i korespondencji Spółki;
• przygotowywanie korespondencji i paczek Spółki do wysyłki;
• wysyłka i odbiór korespondencji Spółki;
• obsługa oficjalniej skrzynki mailowej Spółki;
• obsługa głównego numeru kontaktowego Spółki;
• realizacja spraw administracyjno-urzędowych na terenie Warszawy;
• organizowanie wyjazdów służbowych dla pracowników (utrzymywanie kontaktu z organizatorem przedsięwzięcia, rezerwacje zakwaterowania, transportu);
• organizowanie spotkań oraz innych wydarzeń biznesowych Spółki;
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami firmy oraz dbanie o dobry wizerunek firmy;
• zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze, wodę, środki chemiczne, materiały papiernicze, sprzęt elektroniczny oraz wyposażenia biura;
• inwentaryzacja sprzętu, środków trwałych i niskocennych Spółki;
• przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Kierownika Biura, Zarządu Spółki i Menadżerów Działów;
• wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu regulacji wewnętrznych i procedur Spółki;
• wsparcie w realizacji działań związanych z promocją firmy i realizowanych przez nią projektów;
• bieżąca pomoc i wsparcie w realizacji zadań Kierownika Biura.

Oferowane Warunki:
• umowa o pracę
• prywatną opiekę medyczną
• możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych w tym współpraca z takimi instytucjami jak Komisja Europejska czy Europejska Agencja Kosmiczna
• bardzo dobra atmosfera pracy w młodym i dynamicznym zespole
• miejsce pracy: Tamka 3, 00-349 Warszawa (przy stacji metra: Centrum Nauki Koperki)

Wymagania

Wymagania konieczne:

1) wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, prawo
2) minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
3) znajomość pakietu MS Office
4) dobra organizacja pracy
5) odpowiedzialność, kreatywność i samodzielność
6) umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
7) znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (wymóg konieczny).

Prezentacja firmy

Astri Polska jest firmą badawczo-rozwojową działającą w branży te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne