Specjalista ds. administracji

STATSCORE sp. z o.o

40-101 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma STATSCORE poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds administracji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną, organizację pracy biura, organizację i rozliczanie podróży służbowych, a także za prowadzenie kasy gotówkowej oraz obieg dokumentów w firmie.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie
- administracyjnym (warunek konieczny)
- umiejętność rozliczania delegacji
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętności organizacyjne
- samodzielność i terminowość w działaniu
- wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
- odbieranie połączeń przychodzących
- współpraca z dostawcami i realizowanie opłat za usługi
- dbanie o zaopatrzenie biura
- obsługa spotkań
- organizacja oraz rozliczanie delegacji służbowych
- prowadzenie kasy oraz sporządzanie raportów i zestawień

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań sportowo -marketingowych
- możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
- dobre wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę pracy
- naukę języka angielskiego z wykwalifikowanym native speakerem
- dostęp do platformy e-learningowej
- dostęp do najnowszych e-booków i książek z branży
- karty Multisport
- komfortowe warunki pracy w jednym z najnowocześniejszych biur w Polsce
- pokój rozrywki w biurze (piłkarzyki, darty, konsola)
- dobrze wyposażona kuchnia (świeże owoce, napoje)
- bonus "rocznicowy"
- nagrody za realizację założonych celów
- spotkania integracyjne, wyjazdy, imprezy w plenerze :)

Prezentacja firmy

STATSCORE sp. z o.o. tworzą ludzie, dla których sport to coś więcej niż ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja