Specjalista ds. administracji

Eidotech Polska Sp. z o.o.

01-217 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Eidotech to młoda i ambitna firma, z siedzibami w Berlinie i Warszawie, działająca globalnie w przestrzeni sztuki i technologii nowych mediów. Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc instytucjom sztuki, galeriom, muzeom oraz artystom i kuratorom w tworzeniu prezentacji, dostarczamy niezbędną wiedzę i sprzęt, aby sprostać często trudnym wymaganiom jakie niosą ze sobą planowanie i realizacja projektów. Ze względu na ciągłe poszerzanie zakresu naszej międzynarodowej działalności, poszukujemy zmotywowanych pracowników, którzy chcieliby stać się częścią naszego sukcesu.

 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

•  Obsługa poczty przychodzącej/wychodzącej, w tym prowadzenie książki korespondencyjnej;

•  Przygotowywanie raportów finansowych, budżetów, prognoz, analiz przepływów

gotówkowych;

•  Prowadzenie pełnej administracji kadrowej w tym prowadzenie akt personalnych;

•  Ewidencjonowanie, oraz kontrola czasu pracy pracowników i osób współpracujących;

•  Weryfikacja wystawianych faktur osób współpracujących, kontrahentów w szczególności zgodności czasu wykonywania projektów z danymi uwidocznionymi na fakturze;

•  Prowadzenie kasy gotówkowej i raportów kasowych;

•  Rozliczanie wyjazdów służbowych;

•  Współpraca z główną księgowością w zakresie bieżącej obsługi księgowej oraz kadrowopłacowej;

•  Odbieranie telefonów;

•  Skanowanie i archiwizacja dokumentów oraz faktur.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego;

• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

• Podstawowa znajomość zasad rachunkowości i księgowości;

• Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

• Dobrej znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie;

Od kandydatów oczekujemy również:

• Umiejętności pracy pod presją oraz pracy w zespole;

• Samodzielności, rzetelności, skrupulatności, terminowości, drobiazgowość;

• Dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne;

• Umiejętności analitycznego myślenia;

Oferujemy:

• Zatrudnienie na dogodnych warunkach;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i zaangażowania (umowa o pracę 4000-4500 zł/brutto);

• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie;

• Elastyczny czas pracy;

• Zespół, w którym uśmiech często gości na twarzach, a wyzwań i trudności nie zamiata się pod dywan;

• Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, kreowaniu rozwiązań dla klientów, realny wpływ na biznes

• Po okresie próbnym możliwość́ zatrudnienia na umowę o pracę.

               Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

Eidotech to młoda i ambitna firma, z siedzibami w Berlinie i Wars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa