Specjalista ds. Administracji OFERTA REALIZACJI STAŻU przez PUP GLIWICE

Hermes TSL

Gliwice, 44-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie sekretariatu i codzienną dbałość o sprawy organizacyjne biura
- bieżące wykonywanie poleceń przełożonego,
- administracyjną obsługę biura,
- nadzór nad obiegiem informacji wewnętrznej i korespondencji zewnętrznej,
- obsługę spotkań,
- wspieranie zespołu w codziennych zadaniach.
- wystawianie faktur, monitorowanie wpłat kontrahentów
- miękka windykacji należności
- zarządzanie najmem

Wymagania

- inicjatywa i samodzielność w działaniu,
- zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność efektywnej pracy w warunkach stresu,
- zdolności komunikacyjne, otwartość, życzliwość, miłe usposobienie,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

HERMES TSL to firma świadcząca usługi z zakresu transportu samochodowego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat