Specjalista ds. administracji i rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa i okolice , mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Do naszego rozwijającego się biura szukamy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr Ref. SAR/WAW/2014

Obowiązki:

• Prowadzenie i koordynacja projektów na stanowiska w branży produkcyjnej

• Aktywne budowanie bazy kandydatów

• Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów

• Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

• Raportowanie, praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych

• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

• Umawianie na badania oraz szkolenia BHP

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w agencji doradztwa personalnego- warunek konieczny

•  Doświadczenie przy koordynacji projektów rekrutacyjnych

• Wykształcenie wyższe

• Czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

• Otwartość, inicjatywa i zorientowanie na wyniki

• Motywacja do pracy poza biurem (praca mobilna)

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników

• Prywatną opiekę medyczną i pakiet dodatkowych benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.