Specjalista ds. administracji i nieruchomości

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • realizowanie działań związanych z administrowaniem nieruchomościami organizacji
  • wsparcie Zarządcy Nieruchomości
  • pozyskiwanie najemców i promowanie nieruchomości
  • wsparcie przy bieżącym i okresowym raportowaniu z działalności obiektów
  • prowadzenie korespondencji z klientem / najemcami / podwykonawcami
  • obsługa umów i rozliczeń z najemcami
  • nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły i usługi niezbędne dla funkcjonowania organizacji
  • opieka nad umową z telefonią komórkową, opieką medyczną, sprzątaniem, utrzymaniem zieleni
  • udział w okresowych inwentaryzacjach
  • sporządzanie odpowiednich raportów, analiz i zestawień

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • komunikatywność, zdolności organizacyjne, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność negocjacji, analitycznego myślenia, formułowania i prezentacji wniosków, dokładność, systematyczność

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Firma z branży Finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat