Specjalista ds. Administracji HR ze znajomością j. obcych

Arche Consulting

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad procesami personalnymi,
  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych,
  • dbanie o aktualizację danych personalnych pracowników,
  • wystawianie zaświadczeń i dokumentów kadrowych,
  • opracowywanie i wdrażanie procedur personalnych,
  • uczestnictwo w projektach realizowanych przez Dział HR.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • zaawansowana znajomość jednego z języków: włoski, niemiecki, hiszpański,
  • min. dobra znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze HR,
  • dobra znajomość obsługi komputera – szczególnie MS Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • kreatywność i otwartość.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym, dynamicznym i dojrzałym biznesowo środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz dużą samodzielność w działaniu,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja