Specjalista ds. administracji biurowej

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmie specjalizującej się w produkcji części do nadwozi autobusów, palet transportowych, elementów dla mostów i wiaduktów oraz wentylacji i klimatyzacji przemysłowej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

  • ewidencja zamówień
  • potwierdzanie zamówień
  • wystawianie dokumentów WZ
  • wystawianie faktur
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność wystawiania faktur
  • dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność obsługi programu Microsoft Outlook
  • umiejętność obsługi programu księgowego Ergo będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziału do piątku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy