Opis stanowiska pracy

Biuro podróży Wakacje pl Zawiercie zatrudni specjalistę ds turystyki co najmniej z 1 rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość systemów rezerwacyjnych,
- znajomość destynacji turystycznych i geografii świata
- znajomość systemów do sprzedaży ubezpieczeń, biletów lotniczych,
- komunikatywność i zaangażowanie
- umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
- tworzenie akcji promocyjnych
- samodzielności w myśleniu i działaniu

Prezentacja firmy

Od 5 lat prowadzimy Biuro Podróży Wakacje.pl w Zawierciu.<br/>Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka