Specjalista do spraw sprzedaży

Strefa HFS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, salon audio Hifistation poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży w salonie stacjonarnym w Krakowie.

Zakres obowiązków:

- Kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta w salonie stacjonarnym jak i zdalnie przez telefon

- Nawiązaywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

- Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

- Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w salonie

Zapewniamy:

- Stabilną pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy

- Możliwości podnoszenia własnych kwalifikacji (szkolenia branżowe)

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysłanie CV, dopisując następującą treść:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Wymagania

- Znajomość zagadnień związanych z branżą audio - video

- Znajomość procesów i standardów obsługi klienta

- Wysoka kultura osobista

- Łatwość nawiązywania kontaktów

- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która skupia swoją uwagę na wysokiej jakości sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta