Specjalista do spraw rekrutacji z orzeczeniem do Zakładu Pracy Chronionej

Probet Sp. z o.o.

Milanówek, mazowieckie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Milanówek

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Zakład Pracy Chronionej Probet Sp..z o.o - Specjalista ds. Rekrutacji
Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności ,pragniesz się rozwijać pasjonuje cie praca z ludźmi.
Zadzwoń : 723-068-654 lub 789 495 533

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Realizacja procesów rekrutacyjnych.
• Aktywne pozyskiwanie kandydatów.
• Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej ,raportowanie.
• Utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami wspierającymi zatrudnienie.
• Budowanie wewnętrznej bazy danych .

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie .
• Rozwój zawodowy -szkolenia.
• Umowę o pracę.
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

KONTAKT : tel: 723- 068-654 lub proszę pozostawić wiadomość na stronie .

WYMAGANIA :
• Orzeczenie o niepełnosprawności.
• Samodzielność i dobra organizacja pracy.
• Dobra znajomość pakietu ,,Office'' oraz obsługa urządzeń biurowych.
• Umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań, kreatywność.