Specjalista do spraw planowania, logistyki i transportu

Janfruit Sp. z o.o.

Błędów k Grójec, Rawa Mazowiecka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

• Planowanie oraz zlecanie usług spedycyjno-transportowych

• Optymalizacja kosztów transportu w zakresie planowanych wysyłek

• Przygotowanie prognoz i kontrola poziomu kosztów transportowych

• Przyjmowanie i nadzór nad realizacją zamówień

• Analiza gospodarki magazynowo- surowcowej

• Ścisła współpraca z działem produkcji i działem handlowym

• Kontrola i monitoring terminowości oraz poprawności dostaw do odbiorów

• Dbałość o wysoka jakość operacji transportowych

Oferujemy:

• Pracę w nastawionym na cel zespole profesjonalistów

• Szanse zaspokojenia własnych ambicji i zainteresowań zawodowych

• Dostęp do najnowocześniejszych technologii

• Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

• Szereg szkoleń udoskonalających umiejętności zawodowe i jasną ścieżkę rozwoju zawodowego

• Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

Wymagania:

1) Wykształcenie wyższe kierunkowe

2) Doświadczenie na podobnym stanowisku (logistyka, transport)

3) Dobra znajomość języka angielskiego

4) Umiejętność analitycznego myślenia i zdolności planistycznych

5) Umiejętność pracy pod presją czasu

6) Znajomość zagadnień z zakresu organizacji i planowania produkcji

7) Umiejętność prawidłowego przygotowywania dokumentów i właściwego ich obiegu w obszarze produkcyjnym

8) Umiejętność optymalizacji systemu dystrybucji towarów między produkcją a magazynem

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości owo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka