Specjalista do spraw Marketingu Handlowego

MEXTRA GROUP Spółka Cywilna

47-225 Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

MEXTRA GROUP Producent Mebli Bankietowych
Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł, stołów i tekstyliów bankietowych.

Aktualnie do naszego oddziału w Kędzierzynie-Koźlu rekrutujemy pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku planuje i organizuje kampanie promocyjne na danym obszarze, ustala ich harmonogram, wdraża materiały promocyjne i koordynuje ich wykonawstwo i dystrybucję.

Główne zadania na stanowisku:

- odpowiedzialność za realizację celów marketingowych
- opracowywanie i wdrażanie działań oraz narzędzi marketingowych
- ścisła współpraca z Działem Handlowym
- współpraca z agencjami zewnętrznymi
- analiza rynku, konkurencji oraz wyników prowadzonych akcji promocyjnych
- pisane i redagowanie treści marketingowych

Wymagania

- min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenie w przygotowaniu materiałów promocyjnych
- wiedza z zakresu marketingu pozwalające na samodzielne realizowanie projektów marketingowych
- umiejętności analityczne
- duża aktywność, samodzielność, kreatywność i skuteczność w działaniu
- wysokie poczucie odpowiedzialności
- praktyczna znajomość SEO i SEM

Prezentacja firmy

MEXTRA współtworzy historię branży mebli bankietowych w Polsce… <br/>Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Analityka, Praca Praca na produkcji