Specjalista do spraw logistyki

Woj-Trans

Osiek/k Oświęcimia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- kontakt z dostawcami i odbiorcami (telefon, poczta elektroniczna, fax)
- koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia,
-zapewnienie, organizacja i nadzór nad procesem transportu w firmie,
ścisła współpraca z magazynem oraz z działem handlowym,
-terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów dostawy,
-nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej
-wprowadzanie danych do systemu.
- Zachowanie optymalnych stanów magazynowych
Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne lub logistyczne);
• Doświadczenie w dziale logistyki lub zakupów;
• Znajomość programu SUBIEKT GT
• Znajomość branży budowlanej (materiałów budowlanych);
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju.
Oferujemy:

- pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży budowlanej,
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy, aby każde wysłane do nas cv zawierało następującą klauzulę:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Specjalisty ds. Logistyki

Prezentacja firmy

Firma WOJ-TRANS istnieje od 2005 roku. Głównym przedmiotem naszej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie