Specjalista do spraw dostarczalności e-maili

Benhauer Sp. z o.o.

32-532 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Benhauer to polska firma technologiczna, która jest producentem systemu SALESmanago, jednej z największych na świecie platform klasy marketing automation oraz systemu APPmanago służącego do automatyzacji w kanale mobilnym. Istniejemy na rynku od 2011 roku i już zatrudniamy ponad 150 osób w Krakowie, Warszawie, Budapeszcie, Lodnynie, Lizbonie, Nowym Jorku i Bangalore. Od 3 lat rozwijamy się o 100% rocznie. W związku z bardzo dynamicznym wzrostem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty do spraw dostarczalności e-mailów

Zadania:

- utrzymywanie wysokiej dostarczalność wiadomości wysyłanych z systemu

- analiza zgłoszeń oraz logów

- rozwiązywanie problemów z brakiem dostarczalności

- kontakt z lokalnymi jak i globalnymi dostawcami poczty

- rozwój narzędzi wspomagających własną pracę

Wymagania

- znajomość zagadnień dostarczalności wiadomości e-mail

- doświadczenie w pracy z Postfix lub inhym systemem pocztowym

- znajomość systemu Linux

- umiejętność automatyzacji swojej pracy (programowanie skryptow)

Mile widziane:

- doświadczenie na rynkach zagranicznych

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

SALESmanago Marketing Automation w raporcie FT1000 Financial Times to 26... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Administracja biurowa, Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce, Praca Inne