Specjalista do obsługi sklepów i stron internetowych.

Centrum Motocyklowe Rider Sp. j.

Kraków, 30-644, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dzień Dobry.
W związku z rozwojem naszego działu sprzedaży internetowej poszukujemy kobiety lub mężczyzny do obsługi sklepów i stron internetowych. Praca od zaraz.
Szukamy sympatycznej osoby z otwartym umysłem na ciągle pogłębianie wiedzy, sympatycznej i bezproblemowej.
W zamian, oferujemy godziwe zarobki, ciekawą pracę oraz możliwość awansu.

Praca na pełny etat w siedzibie firmy – Kraków ul. Kamieńskiego.

Wymagania

Wymagamy:
Wykształcenie minimum średnie
Wystarczający poziom znajomości obsługi komputera niezbędny do obróbki zdjęć i wystawiania aukcji.
Minimum podstawowa znajomość branży motocyklowej! To znaczy prawo jazdy kategorii A lub inny dowód wiedzy z tego działu.

Prezentacja firmy

wiadomości o firmie na stronie www.rider.com.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż