Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
•stały kontakt z firmami niemieckimi w zakresie bieżącej obsługi klientów firmy,
•przedstawienia propozycji kandydatów do pracy w charakterze opiekunek osób starszych,
•tłumaczenie bieżących dokumentów z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie.

Oferujemy :
•Umowę o pracę.
•Stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku
9.00 - 17.00.
•Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Wymagania konieczne:
•Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie oraz piśmie).
•Biegła umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)
•Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość.

Mile widziane:
•wykształcenie germanistyczne
•doświadczenie w branży opiekunek osób starszych

Prezentacja firmy

Soft Care 24 to prężnie działająca firma zajmująca się pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi