Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie

Specjalista do Działu Kadr i Szkoleń

Oferta pracy nr 4/WOKS/15

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko: specjalista – 1 etat do Działu Kadr i Szkoleń w Wydziale Organizacyjnym, Kadr i Szkoleń

Wykształcenie: wyższe mgr (preferowane kierunki ZZL, psychologia)

Wymagania niezbędne:

  • Minimum 3 lata stażu pracy, w tym co najmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w obszarze „miękkiego” HR (szczegółowy opis zadań lub zakres obowiązków),
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność i inicjatywa w pracy
  • Umiejętności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Power Point
  • Umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie we wdrażaniu skutecznych rozwiązań i programów w procesach rekrutacyjnych i szkoleniowych
  • Znajomość prawa pracy
  • Umiejętności analityczne

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za proces szkoleń i rozwoju pracowników
  • Odpowiedzialność za proces selekcji i rekrutacji pracowników
  • Odpowiedzialność za proces Oceny Pracowniczej
  • Działania z obszaru Employer Branding

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania własnej strategii działania dotyczącej obszaru „miękkiego” HR oraz dalszego rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą z dopiskiem na kopercie – oferta pracy nr 4/WOKS/15

lub złożyć osobiście w kancelarii -pokój nr 17 (parter) w terminie do 4 lutego 2015r. -decyduje data wpływu do oddziału.

Adres: Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ, ul. Józefa 21, 31-053 Kraków

Inne informacje:

Aplikacje niekompletne, niezgodne z wymogami zawartymi w ogłoszeniu oraz po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni o terminie spotkania rekrutacyjnego.

Dokumentów aplikacyjnych nie zwracamy.

Praca wykonywana na podstawie umów zleceń/o dzieło oraz działalność gospodarcza nie jest stażem pracy w rozumieniu kodeksu pracy

Informacja o wynikach naboru zostanie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie www.nfz-krakow.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie oddziału, Kraków, ul. Józefa 21

PORADNIK I DOKUMENTY
lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.