Specjalista d/s Współpracy z Zagranicą

bioArcus Sp. z o.o.

03-741 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami w Europie Środkowej i Wschodniej
• Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
• Docelowo zarządzanie powierzonym rynkiem jako Manager ds. Exportu
• Realizacja planów sprzedaży w oparciu o budżet w powierzonym obszarze działania
• Budowanie bazy Klientów
• Przygotowywanie ofert handlowych
* Negocjowanie umów
* Przygotowywanie i realizacja planów marketingowych
• Kreowanie wizerunku firmy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży - pracy w dziale handlowym, na podobnym
stanowisku
• Bardzo dobra czynna znajomość j. angielskiego i j.rosyjskiego
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych do krajów Europy Śr. i Wsch: 3-4 razy
w miesiącu
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
• Prawo jazdy kat.
* Wysoka kultura osobista

Mile widziane:
• Wykształcenie z zakresu ochrony środowiska
• Znajomość rynków Europy Śr. i Wsch.
• Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją
• Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
3000
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Top management, Praca Rolnictwo, Praca Inne