Specjalista d.s Sprzedaży >min 2000zł>Praca od zaraz Kraków

Direct Promo Sp. z o.o.

31-018 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Czujesz, że stoisz w miejscu? Męczy Cię kiepska atmosfera i brak rozwoju? Potrzebujesz zmian? A może dopiero zaczynasz swoją karierę? Mamy pracę dla Ciebie!
Pracuj z nami! U nas nie będziesz jedynie trybikiem wielkiej maszynerii, ale pracownikiem, którego umiejętności i talenty postaramy się rozwinąć! Na początek gwarantujemy profesjonalne szkolenie! Nie rzucimy Cię na głęboką wodę, wszystkiego Cię nauczymy!
Zostań naszym Specjalistą ds. Kontaktu z Klientem i zacznij zarabiać pieniądze. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, nowoczesne biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji

DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE

Proponujemy:
1. Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 9-17 (weekendy wolne)
2. Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum Krakowa
3. Przyjazna atmosfera- nie ma stroju służbowego
4. Uczciwe warunki współpracy
5. Możliwość rozwoju, jasno określona ścieżka
6. Profesjonalne szkolenia awansów (sztuka skutecznych negocjacji, szkolenia sprzedażowe, kontakt z Klientem)
7.Prywatną opiekę medyczną
8.Pomoc merytoryczną profesjonalistów na każdym etapie współpracy
9. Satysfakcjonujące zarobki + premie jakościowe

Wymagania

Szukamy osób:
1. Zmotywowanych do pracy,
2. Nastawionych na sukces,
3. Wyróżniających się wysoką kulturą osobistą
4. Nie bojących się wyzwań
5. DYSPOZYCYJNYCH
6. Uczciwych
7. O wysokiej zdolności koncentracji i samodyscypliny

Nie jesteśmy call center!

Osoby zdecydowane na podjęcie stałej pracy zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w marketingu bezpośrednim i obsłudze klienta. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi