Specjalista d/s Obsługi Zamówień i Kontraktów

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Tarnowo Podgórne,k., Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa zatrudni osobę na stanowisko

w dziale Bazy magazynowo -suszarnicze do zbóż

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie i obsługa zamówień wewnętrznych
  • Sporządzanie i obsługa zamówień zewnętrznych
  • Obsługa kontraktów
  • Przygotowywanie ofert
  • Obsługa i rejestr reklamacji
  • Współpraca z działem produkcji, sprzedaży i konstrukcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziana umiejętność obsługi programów CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • dokładność, solidność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • przeszkolenie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Rolnictwo