Opis stanowiska pracy

Firma DAS Company jako dystrybutor namiotów handlowych,hal sportowych
oraz sprzętu budowlanego poszukuje kandydatów na stanowisko :

Specjalista d/s marketingu internetowego

Oferujemy ciekawe stanowisko pracy, niezbędne narzędzie do jej
wykonywania.
Miła, sympatyczna atmosfera. Praca w młodym, ambitnym zespole.
Więcej informacji podczas spotkania.

Wymagania

> Główne wymagania i oczekiwania wobec kandydata:
> - mile widziane
praktyczna obsługa popularnych systemów CMS: Wordpress, Joomla
> - praktyczna znajomość zagadnień oraz procesów związanych z SEO
> - praktyczna znajomość Google Analytics
- znajomość funkcjonowania aplikacji allego
- znajomośc funkcjonowania portaali ogłoszeniowych
- znajomosc emeiingu
> - kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
> - komunikatywność
> - mile widziana znajomość popularnych programów graficznych
> Oferujemy:
> - stabilne zatrudnienie
> - pracę w młodym, dynamicznym zespole
> - przyjazną, koleżeńską atmosferę
> - pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i
> odpowiedzialności

Prezentacja firmy

DAS COMPANY to grupa doświadczonych doradców technicznych – praktyków sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo