Specjalista d/s likwidacji szkód komunikacyjnych

Dynamica

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami na stanowisku Specjalisty ds. likwidacji szkód komunikacyjnych odpowiedzialny będziesz za:

  • bieżącą obsługę Klientów i Kontrahentów w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych,
  • sporządzanie kosztorysów napraw i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesu likwidacji szkód,
  • współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i Kontrahentami oraz rozliczanie szkód i napraw,
  • zarządzanie flotą pojazdów,
  • raportowanie wyników pracy,

Aby być idealnym Kandydatem powinieneś:

  • być absolwentem lub studentem wydziału mechanicznego lub pokrewnego (preferowany kierunek samochodowy),
  • posiadać znajomość zagadnień branżowych i motoryzacyjnych,
  • wykazywać się zdolnością logicznego i analitycznego myślenia,
  • radzić sobie w sytuacjach stresowych i pracy pod presją czasu i być osobą samodzielną,
  • swobodnie poruszać się w środowisku Windows/Office etc.,
  • znać język angielski,
  • posiadać prawo jazdy kat. B,

Mile widziane będzie doświadczenie w zakresie obsługi i rozliczania szkód komunikacyjnych oraz kosztorysowania napraw.

Tworząc z nami zespół możesz liczyć na:

  • intensywny cykl szkoleń oraz wsparcie ze strony przełożonego i kolegów, bo każdy z nas pamięta swoje początki,
  • przygotowanie do zawodu atrakcyjnego i pożądanego na rynku pracy,
  • pracę w najprężniej rozwijającej się w firmie w Polsce w swojej branży,
  • narzędzia niezbędne do pracy (w tym telefon służbowy, komputer etc.),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Prezentacja firmy

W maju 2016 roku firma Dynamica otrzymała pierwszą w historii nagrod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Ubezpieczenia, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis