Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku małopolskim. Posiadamy obecnie 15 sklepów na terenie Krakowa w starannie dobranych lokalizacjach.

Cechuje nas długoletnia tradycja i dbałość o jakość oferowanych usług.

W związku z rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista d/s Kadr i Płac

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa kadrowa pracowników oraz administracja personalna- m.in. ewidencja czasu pracy, ewidencja nieobecności,
  • naliczanie wynagrodzeń, podatku dochodowego i ZUS,
  • kompletowanie dokumentów zasiłkowych,
  • inne zadania związane z realizacją polityki personalnej, wprowadzanie usprawnień i modyfikacji.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z prawa pracy,
  • doskonała organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • praca w programie Optima.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku małop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa