Specjalista chromatografii cieczowej i gazowej - Nr ref. (20/04)

Infolet Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Infolet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie analiz chemicznych (analiza instrumentalna (GC/HPLC) oraz analiza klasyczna), a także opracowywanie nowych metod analitycznych (GC/HPLC), prowadzenie prac walidacyjnych metod analitycznych, tworzenie raportów walidacji metod analitycznych. Do obowiązków specjalisty należeć będzie również ogólna opieka nad pracownią chromatograficzną.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym/kontrolnym.
  • Umiejętność obsługi chromatografu cieczowego i gazowego (GC/HPLC).
  • Dobra znajomość instrumentalnych i klasycznych metod analizy chemicznej.
  • Znajomość metod badań statystycznych i umiejętność ich praktycznego zastosowania.
  • Znajomość GMP/GLP.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie i piśmie.
  • Obsługa komputera i pakietu Office.
  • Sumienność, kreatywność, skrupulatność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie farmaceutycznej.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.