Specjalista Business Intelligence (Senior i Junior)

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 8

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą informatyczną dużych i średnich przedsiębiorstw w południowej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Business Intelligence

(Junior i Senior)

Obowiązki:

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań Business Intelligence,
  • Modelowanie oraz tworzenie hurtowni danych,
  • Projektowanie i budowanie procesów ETL,
  • Projektowanie oraz implementacja procesów biznesowych,
  • Tworzenie kalkulacji oraz raportów z wykorzystaniem języka SQL.

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem oraz tworzeniem relacyjnych baz danych opartych o bazy Oracle (PL/SQL)
  • Rozumienie koncepcji Business Intelligence,
  • Ogólna znajomość produktów Business Intelligence ,
  • Wiedza z zakresu projektowania i doświadczenie w optymalizacji baz danych,
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej,
  • Zdolność analitycznego myślenia, entuzjazm, samodzielność oraz umiejętności wyciągania wniosków i opracowywania rekomendacji na podstawie wykonywanych analiz

Dodatkowo wymagane na stanowisku Seniora:

  • 2- 3 lata doświadczenia z Oracle Business Intelligence (np. administracja, tworzenie modeli biznesowych),
  • Doświadczenie w projektach związanych z relacyjnymi bazami danych oraz Business Intelligence (BI),
  • Znajomość narzędzi do integracji danych (SSIS, Pentaho lub ODI),

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu hurtowni danych oraz procesów ETL,
  • Podstawowa znajomość produktów Oracle Hyperion (HFM, HPL),
  • Praktyczna znajomość MS SQL,
  • Znajomość wybranych narzędzi raportujących (SAS, Oracle OBIEE, Business Objects, Essbase, Pentaho, Microstrategy, Qlikview, Cognos i/lub inne),
  • Podstawowa znajomość systemów ERP,
  • Znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (min. 1 rok),
  • Praca w godzinach 7-15 lub elastyczny czas pracy,
  • Pakiet benefitów m.in. Karnet sportowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.