Opis stanowiska pracy

BHP Consulting oddział Warszawa poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty BHP. Osoba zatrudniona dołączy do zespołu Specjalistów BHP dedykowanych do stałej obsługi naszych klientów w branżach: budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej.

Obowiązki:

  • Opieka i stała obsługa BHP naszych klientów
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
  • Przeprowadzanie analizy i dokumentowanie oceny ryzyka zawodowego
  • Opracowywanie dokumentacji BHP i prowadzenie wymaganych rejestrów
  • Przeprowadzanie kontroli / audytów BHP w sidzibach klientów
  • Uczestnictwo / wsparcie podczas kontroli PIP
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych BHP
  • Uczestnictwo w postępowaniach powypadkowych

Zapewniamy:

  • umowę o pracę / pełen etat
  • stabilną pracę w doświadczonym i miłym zespole BHP
  • opiekę i przyuczenie w pierwszej fazie zatrudnienia
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • wyzwania zawodowe
  • szkolenia tematyczne, możliwość ciągłego rozwoju

Firma BHP Consulting jest ugruntowanym liderem w świadczeniu usług BHP w branzy budowlanej i przemysłowej. Posiadamy 10-letnie doświadczenie i zatrudniamy ponad 35 pełnoetatowych pracowników.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • chęć do pracy
  • ukończone studia wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • doświadczenie zawodowe w obszarze BHP
  • praktycznej znajomości przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP oraz umiejętności ich interpretacji i stosowania
  • samodzielność i odpowiedzialność, umiejętności interpersonalne
  • inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacji własnej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy

Prezentacja firmy

BHP Consulting jest dostawcą usług outsourcingu mającym za sobą kilkule... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie