Specjalista Baz Danych - Praktyki

Green Minds Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się integracją systemów informatycznych i wdrożeniami rozwiązań z obszaru hurtowni danych i business intelligence.

Nasz Klient, poszukuje kandydatów na bezpłatne praktyki, które polegać będą na wykonaniu projektu hurtowni danych w oparciu o wewnętrzne materiały szkoleniowe oraz wsparcie profesjonalnego trenera. Praktyki mają formę zaawansowanych warsztatów. Całość kursu trwa od 4 tygodni do nawet 2 msc. w zależnośći od posiadanych kompetencji danej osoby.

Obszary, na które kładziony jest największy nacisk to

- tworzenie modelu bazy, zasilanie, optymalizacja bazy danych (Oracle)

- development data martów

- development procesów ETL w narzędziu Informatica PowerCenter

- development raportów w narzędziu klasy Business Intelligence (QlikView, Tableau)

Większość osób, które ukończyly warsztaty jest w tej chwili zatrudniona na umowę o pracę.

Wymagania

- Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt telefoniczny.
- Dyspozycyjność min 4 dni w tygodniu po ok 5 godzin dziennie.
- Znajomość dowolnej bazy danych i umiejętność napisania SQLi (joiny, uniony, select, update itp).
- znajomość tematyki hurtowni danych
- mile widziana znajomość dowolnego narzędzia ETL
- mile widziana znajomość dowolnego narzędzie Business Intelligence

Prezentacja firmy

Green Minds jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultant... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
50PLN - 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych