Specjalista / Asystent ds. marketingu

Histfenc

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma zajmuje się produkcją sprzętu ochronnego do uprawiania szermierki historycznej, nasze produkty sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale mamy również klientów na całym świecie.

Zakładając dalszy intensywny rozwój naszej firmy, poszukujemy osoby, która będzie gotowa ambitnie realizować zadania na stanowisku: specjalisty / asystenta ds. marketingu

Miejsce pracy:

Toruń z możliwością częściowej pracy zdalnej z domu.

Oferujemy:

  • praca na pełen etat w małej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (telepraca),
  • aktywne współuczestniczenie w budowaniu strategii marketingowej firmy,
  • umowa o pracę.

Obowiązki:

  • prowadzenie projektów marketingowych w Internecie,
  • planowanie i koordynacja kampanii promocyjnych oraz działań marketingowych,
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych i promocyjnych,
  • prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii internetowych,
  • współpraca z grafikami, działem sprzedaży i działem obsługi klienta,
  • zarządzanie portalami społecznościowymi,
  • promowanie firmy w wydarzeniach/targach/eventach,
  • copywriting.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych,
  • znajomość narzędzi marketingowych,
  • znajomość Google Analytics,
  • wysoko rozwinięte umiejetności komunikacji i zdolności interpersonalne,
  • kreatywność oraz innowacyjne podejście,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • biegła znajomość pakietów biurowych,
  • łatwość poruszania się w Internecie (zdolności wyszukiwania i selekcji informacji),
  • doświadczenie w branży e-commerce,
  • biegłość w pisaniu tekstów reklamowych i promocyjnych, oraz umiejętność pisania artykułów tematycznych,
  • inicjatywa, zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność.
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • zorganizowanie w pracy, przywiązywanie wagi do szczegółów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i <br/>sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce