specjalista, analityk ds. systemów analizy danych

Superfund Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy w Superfund TFI

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy
Rodzaj umowy: umowa - zlecenie
Miejsce pracy: Warszawa
Dział: backoffice

Orientacyjny zakres obowiązków:
- udział we wdrożeniu, utrzymaniu i rozbudowie systemu informacyjnego do analizy rynków finansowych
- wsparcie w pracy działu backoffice

Wymagania:
-wykształcenie: absolwent kierunków finanse, bankowość
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość excela, mile widziane programowanie VBA
- znajomość tematyki funduszy inwestycyjnych, instrumentów finansowych
- mile widziana znajomość systemów Bloomberg/Reuters
- zainteresowania giełdą, rynkami finansowymi
- wysoka kultura pracy, uczciwość, rzetelność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 30.09.2015 r. – CV i LM , zawierające informacje, o których mowa w art. 22 z ind. § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość