Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalistów ds. Marketingu

Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego zespołu poszukujemy:

1. Specjalista ds. Marketingu Online.

Opis stanowiska:

• Zarządzanie treścią stron internetowych w systemach CMS
• Koordynację kampanii SEM/SEO oraz ePR
• Koordynację internetowych akcji marketingowych z zakresu inbound marketingu, kampanii AdWords oraz marketing automation
• Tworzenie tekstów eksperckich na potrzeby content marketingu
• Email marketing – tworzenie i obsługę newsletterów do wewnętrznych i zewnętrznych baz kon-taktowych
• Analizę działań konkurencji w obszarze online
• Analizę trendów w komunikacji online oraz rekomendacje działań strategicznych, pozwalają-cych na ich efektywne wykorzystanie
• Współpracę przy tworzeniu aplikacji mobilnych oraz optymalizacji stron pod kątem RWD
• Tworzenie raportów z prowadzonych działań z wykorzystaniem danych Google Analytics
• Bieżącą analizę prowadzonych działań pod kątem generacji leadów sprzedażowych

Jeżeli pojęcia CMS, SEO, SEM, AdWords czy RWD brzmią dla Ciebie przyjaźnie zapraszamy do pracy w Marketingu DEKRA.

Zapraszają osoby, które posiadają:

• Doświadczenie w obsłudze systemów CMS
• Znają zasady optymalizacji stron internetowych w zakresie SEO
• Praktycznie analizują dane Google Analytics
• Samodzielnie tworzą teksty

2. Specjalista ds. MARKETINGU i komunikacji.

• Tworzenie treści i publikację artykułów eksperckich w mediach drukowanych i elektronicznych,
w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
• Koordynację działań w zakresie Public Relations oraz uaktualnianie baz kontaktów z mediami
• Przygotowywanie i koordynację udziału w targach i konferencjach
• Promocję w internetowych portalach społecznościowych
• Przygotowywanie projektów, koordynację i dystrybucję materiałów reklamowo – promocyj-nych
BTL, gadżetów firmowych oraz akcydensów
• Przygotowywanie projektów, koordynację i nadzór nad działaniami reklamowymi ATL
• Przygotowywanie i nadzór nad bazami zdjęć, filmów i projektów graficznych
• Przygotowywanie, aktualizację i nadzór nad firmowymi prezentacjami PPT
• Przeprowadzanie i raportowanie wyników badań satysfakcji klientów
• Przeprowadzanie badań i analizę działań konkurencji

• Doświadczenie w działaniach Public Relations.
• Umiejętności prowadzenia badań rynkowych, praktycznej analizy danych oraz optymalizacji
działań na ich podstawie

Zmysł graficzny oraz znajomość obsługi programów graficznych (CorelDRAW, Adobe Illustrator) będzie dodatkowym atutem!

Wymagania

OD SPECJALISTÓW DS. MARKETINGU wymagamy:

• Znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodne tłumaczenie tekstów z tego języka oraz czytanie dokumentacji( min. B1)
• Wykształcenia wyższego
• Minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętności samodzielnego tworzenia tekstów
• Kreatywności i samodzielności w działaniu
• Zaangażowania oraz dbałości o szczegóły

Oferujemy:

• Umowę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet socjalny i szkolenia
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole
• Komfortowe warunki pracy z możliwością rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV z podaniem nazwy stanowiska , na które aplikuje.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Solny 20, 50-063 Wrocław. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media