Opis stanowiska pracy

Przyjmę do pracy osobę na stanowisko specjalista ds. przetargów/manager z udokumentowanym doświadczeniem oraz kontaktami w branży wyburzeniowej na region południowej Polski. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń ( stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy), zapewniamy niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon). Preferowany kontakt telefoniczny.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;
- wykształcenie min. średnie preferowane wyższe ;
- doskonała znajomość branży budowlanej - wyburzenia ;
- samodzielność i zaangażowanie;
- umiejętność skutecznego działania pod presją czasu;
- umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista;
- samodyscyplina, zaangażowanie, sumienność;
- znajomość prawa zamówień publicznych, umiejętność interpretacji zapisów
dokumentacji przetargowej;
- prawo jazdy kat. B;

Prezentacja firmy

Firma Kas-Bud działa już od ponad piętnastu lat na rynku szeroko pojęteg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 700PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie