Opis stanowiska pracy

. kompleksowe przygotowanie produktów do wdrożenia na rynek,
. koordynacja prac doświadczalnych, badawczych i rejestracyjnych
. współtworzenie schematów i strategii dokarmiania upraw
. profilowanie i rozwój palety produktowej,
. doradztwo prowadzone na rzecz klienta ostatecznego,
. uczestnictwo na targach i prowadzenie szkoleń,
. współuczestnictwo w procesach sprzedaży.

Praca możliwa też na zasadzie home office.

Wymagania

• ugruntowanej wiedzy w zakresie uprawy i nawożenia roślin;
• doświadczenia w prowadzeniu szkoleń / prezentacji;
• znajomości rynku rolnego;
• znajomości technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjnych;
• samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy;
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności;
• Prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Vitera Polska Sp. z o.o. reprezentuje na polskim rynku hiszpański... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo