Spec. ds. ochrony środowiska / hodowla drobiu

Gospodarstwo Suflidowo

Teresin, okol. Bełchatowa, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Teresin, pow. bełchatowski

Główne obowiązki:

- sporządzanie raportów, rejestrów, kontrola stad produkcyjnych,
- przestrzeganie przepisów hodowlanych, ochrony środowiska, bhp i ppoż,
- prowadzenie wymaganej dokumentacji zawodowo-hodowlanej oraz prostej dokumentacji ekonomicznej, sprawozdawczość.

Wymagania

Wymagania konieczne:

- wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, zootechniki lub rolnictwa,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata, znajomość zagadnień chowu drobiu,
- dobra organizacja pracy własnej,
- znajomość dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji,
- umiejętność obsługi komputera,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność i zdyscyplinowanie.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SUFLIDOWO od ponad 30 lat uznany na rynku kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo