Spcjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Jakub Kubica

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Marka z ludzką twarzą

Prudential to wiodąca marka na rynku ubezpieczeń w Stanach Zjednoczonych i Azji, a przede wszystkim w macierzystej Wielkiej Brytanii, dla której gwarancją sukcesu są talenty, ambicje i zaangażowanie pracowników. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń i dynamikę rozwoju usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował wyjątkową ofertę produktową i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w budowaniu sieci sprzedaży Prudential opartej o najwyższe światowe standardy.

Co nas wyróżnia?

Polski rynek ubezpieczeń może się wydawać dojrzały i pozbawiony perspektyw na innowacyjne rozwiązania. Działa na nim kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych i wiele setek pośredników, a około 50 tysięcy osób jest zarejestrowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego i uprawnionych do sprzedaży ubezpieczeń.W Prudential stworzyliśmy warunki, które gwarantują odmienność działania:

  • unikalne podejście do wzajemnych relacji firma – Konsultant, firma – Menedżer, oparte na uczciwych i partnerskich zasadach biznesowych
  • stabilne i niezmienne zasady współpracy
  • standard pracy oparty o sprawdzone praktyki najbardziej prestiżowych organizacji branżowych na świecie: MDRT i GAMA
  • doświadczony zespół menedżerów i trenerów dbających o wsparcie sieci sprzedaży
  • niepowtarzalną możliwość szybkiej kariery związanej z inwestycją Prudential w Polsce
  • nieograniczone możliwości awansu oparte na jednoznacznych kryteriach oraz spójnym systemie wynagrodzeń na kolejnych szczeblach rozwoju zawodowego

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży
  • minimum średnie wykrztałcenie/ preferowane wyższe
  • dyspozycyjność, doskonałe umiejętności organizacji pracy i radzenie sobie ze stresem

Prezentacja firmy

Prudential na świecie<br/><br/>Marka Prudential to ponad 165 lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość