Spcecjalista ds. obsługi klienta e-sklepu z elementami telematketingu

L-W. Lebda-Wyborny Sp. j.

41-707 Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukam?

Osoby, która:
- nie boi się kontaktu z klientem
- będzie potrafiła samodzielnie organizować i optymalizować swoją pracę

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych
- przyjmowanie i pełna obsługa zamówień oraz reklamacji z danego sklepu
- procesowanie i zmiana statusu zamówień
- aktualizacja oferty e-sklepu przez panel cms
- 2-4h dziennie to telemarketing do klientów biznesowych (przyjmowanie zamówień od klientów bez dostępu do internetu, informowanie o promocjach, zapraszanie na szkolenia, pozyskiwanie nowych klientów)
- wsparcie zespołu

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na stanowisku obsługi klienta, call-center
- podstawy działania z arkuszami kalkulacyjnymi (Open Office lub Google Spreadsheets)
- angielski w stopniu podstawowym
- doświadczenie z IAI-Shop, Kamsoft, Comarch Optima

Oferujemy:

-umowę o pracę (na początek umowa na okres próbny)
-premię za realizację celów (poza podstawą)
-pracę w przedziale 08-16 poniedziałek-piątek
-szkolenia produktowe
-bezpośrednią współpracę z koncernem Danone
-miejsce pracy - Ruda Śląska - Kochłowice, okolice rynku
-pracę od zaraz

Wymagania

- dokładności, rzetelności, odpowiedzialności, punktualności
- predyspozycji do pracy z klientem
- szybkiej nauki

Prezentacja firmy

Firma L-W. LEBDA-WYBORNY SP. J. działa na rynku farmacji od 2009,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta