Opis stanowiska pracy

Solaris Bus & Coach S.A., jest jedną z wiodących w Europie firm w zakresie projektowania i produkcji pojazdów komunikacji publicznej, w szczególności: autobusów miejskich, międzymiastowych, trolejbusów, autobusów specjalnego przeznaczenia oraz tramwajów. Od momentu uruchomienia produkcji w 1996 roku firmę opuściło już ponad 16 000 autobusów, które jeżdżą po drogach 32 krajów. Jesteśmy znani z innowacyjnych i ambitnych projektów. Dlatego zatrudniamy najlepszych!

Oferujemy pracę dla kobiet i mężczyzn w oddziale firmy w Środzie Wlkp. na stanowisku:

SPAWACZKA / SPAWACZ

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • zainteresowanie branżą techniczną,
  • umiejętności techniczne,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (osobom bez uprawnień spawalniczych oferujemy kurs spawalniczy),
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość odbycia kursu spawalniczego i/lub doszkolenia w zakresie spawania,
  • stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje w międzynarodowym zespole Solarisa – zgłoś się do nas!

Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Solaris Bus & Coach S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie