Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży metalurgicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

spawacz

Nr ref.: 22658
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Siedlce

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie materiałów  do spawania
  • spawanie konstrukcji stalowych
  • praca z dokumentacją techniczną
  • praca wg. wymagań jakości  dotyczących spawania materiałów metalowych

Oczekiwania:
  • uprawnienia na spawanie metodą MAG 135
  • uprawnienia na suwnice S2
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze ponadpodstawowe
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)