Opis stanowiska pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz
Nr ref.: SJ/043/AZU

Opis stanowiska:
- spawanie metodą MIG, MAG oraz TIG
- prace spawalnicze zgodnie ze specyfikacją firmy

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność spawania metodą MIG, MAG i TIG
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
- chęci do pracy

Oferta:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość podjecia długotrwałej współpracy z Firmą
- możliwość doskonalenia umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- oferta dotyczy pracy w okolicach Jeleniej Góry
- oferta dot. pracy tymczasowej

Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne