Opis stanowiska pracy

Nederman Group jest jednym z największych na świecie dostawców produktów i usług w dziedzinie ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem technologii przemysłowej filtracji powietrza . Nederman posiada oddziały w 29 krajach, dystrybutorów w ponad 30 krajach. Posiada certyfikacje ISO 9001 i 14001 Grupa rozwija produkty oraz wytwarza je we własnych fabrykach I montażowniach w Europie, Ameryce Północnej I Azji Grupa Nederman jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.

Spawacz

Miejsce pracy: mazowieckie / Marki

Nr Ref.: SPAW/07/15

Spawacz będzie odpowiedzialny za składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją i zamówieniem Klienta.

Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu, certyfikat spawacza (MAG 135)
  • Dobra organizacja pracy
  • Wiedza z techniki spawania i posługiwania się sprzętem spawalniczym
  • Duża sprawność manualna
  • Niezawodna koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Umiejętność koncentracji
  • Cierpliwość i wytrzymałość na zmęczenie
  • Znajomość odnośnych dyrektyw i przepisów związanych z elektryką urządzeń
  • Uprawnienia pomiarowe

Wymagania

Oferujemy

  • pracę tymczasową w ramach firmy współpracującej z Nederman z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednie,
  • pracę w ciekawym i rozwijającym zawodowo środowisku z nastawieniem na długofalową współpracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (np. opieka medyczna, dofinansowanie karty Benefit).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Nederman Polska Sp. zo.o. jest przedstawicielem szwedzkiego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji