Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. poszukuje dla swojego Klienta w Kanadzie wysoko wykwalifikowanych Spawaczy.

Praca polega na:

- Odczytywaniu i interpretowaniu planów spawalniczych,
- Obsługa sprzętu spawalniczego - ręcznie lub półautomaty,
- Spawanie z wykorzystaniem metod: GTAW, GMAW, FCAW, PAW, SMAW, OAW, SAW
- Obsługa maszyn do cięcia i montażu oraz lutowania,
- Naprawa zużytych części produktów metalowych,
- Przygotowywanie materiałów do spawania,
- Dbanie o powierzony sprzęt i maszyny spawalnicze.

Warunki zatrudnienia:

- Miejsce pracy: Kanada, prowincja Alberta
- Kontrakt trwa 36 miesięcy (brak możliwości wcześniejszego powrotu)
- Zatrudnienie zgodnie z warunkami kanadyjskimi
- Wynagrodzenie: stawka godzinowa 34 netto $ CAD za godzinę pracy (Średnie miesięczne wynagrodzenie wynosi 6 000 netto $ CAD)
- Wymiar pracy 8h dziennie/5 dni w tygodniu
- Nadgodziny płatne 150%
- Klient zapewnia darmowe zakwaterowanie, dojazd do pracy, posiłki regeneracyjne w miejscu pracy oraz bezpłatną pomoc lekarska i dentystyczną
- Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z wyjazdem (zezwolenie na pracę, bilety lotniczne)

Wymagania

- minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy spawacza
- posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych umożliwiających spawanie w wyżej wymienionych metodach
- gotowość do podjęcia pracy w Kanadzie na okres 3 lat
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- posiadanie paszportu biometrycznego
- niekaralność
- gotowość do wyjazdu do pracy za około 1 miesiąc
- mile widziane referencje

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim z wyszczególnieniem posiadanych certyfikatów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia prowadzącą działalność w obszarach pracy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
16 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy