Opis stanowiska pracy

Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 Klientami rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, dolnosląskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie konstrukcji spawanych
  • Kontrola jakości spawanych elementów
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Spoiny od 2 mm do wielowarstwowych

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze TIG 141 lub MIG, MAG (135/136)
  • 2-letnie doświadczeenie zawodowe na stanowisku Spawacz
  • Umiejętność czytania rysunku techniczniego
  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w opraciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 2 lub 3- zmianowym
  • Odpowiedzialne i rozwojowe zadania w rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Numer referencyjny: SP/049/KZB

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji