Opis stanowiska pracy

Firma Estom poszukuje spawaczy oraz monterów kadłubów/rurociągów do pracy W Holandii. Dlatego po raz kolejny będziemy przeprowadzali testy (próbki pracy) weryfikujące umiejętności spawalnicze lub monterskie. Próbki odbędą się 25.06 w Gdyni.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym.
  • minimum 5 letnie doświadczenie stoczniowe

Oferujemy:

  • stawka 11euro/netto
  • dojazd do pracy i zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • umowa o pracę na warunkach holenderskich

Prezentacja firmy

Estom zajmuje się pośrednictwem pracy i doradztwem personalnym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji