PCC Rokita S.A.

Apakor-Rokita Sp. z o.o., należący do Grupy PCC Rokita, specjalizuje się w wykonawstwie oraz remontach zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych, rurociągów i konstrukcji stalowych.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA/SAW
- wykonywanie prac ślusarsko – montażowych

Spawacz

Miejsce pracy: Brzeg Dolny, 56-120

Oczekiwania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe (wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem),
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość rysunku technicznego,
- znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych, zbiorników, aparatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnione obowiązki,
- dokładność w wykonywaniu prac oraz sumienność,
- uprawnienia spawalnicze TUV/UDT/TDT dla metod MAG, TIG, MMA, SAW będą dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.