Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.

Spawacz

Od: Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: 62-090 ROKIETNICA

Aluna® International Trade and Development Group, to polski producent i lider zadaszeń basenów ogrodowych, działający od ponad 12 lat na międzynarodowym rynku. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy pilnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko :

SPAWACZ

Zakres obowiązków:
• wykonywanie prac spawalniczych przy aluminium, stali (TIG, MIG)
• dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów

• min. wykształcenie średnie zawodowe,
• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze spawania
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do podjęcia rozwoju zawodowego

Oferujemy:
• stałą pracę w stabilnej firmie,
• bezpośrednie zatrudnienie u Pracodawcy w opraciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• możliwości rozwoju zawodowego.