Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- spawanie i składanie elementów wyposażenia obiektów mostowych.
- kontrola jakości wytwarzanego produktu
Oferujemy:
Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Stałe zatrudnienie.
Pracę stacjonarną.
Rzetelne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zaangażowania

Wymagania

Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG.
Doświadczenie przy montażu precyzyjnych konstrukcji stalowych.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz - minimum 2 lata w ostatnim okresie zatrudnienia.
Dodatkowym atutem będzie posiadanie (wymagania nieobowiązkowe):
Uprawnienia spawalnicze TIG.
Uprawnienia na przepalanie (kurs przepalacza)
Uprawnienia na obsługę wózka widłowego wraz z wymianą butli.
Uprawnienia na obsługę suwnicy sterowanej z poziomu „0”

Prezentacja firmy

KPRM Produkcja Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji oraz montażu elem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie