spawacz z uprawnieniami MIG/MAG, pracownik warsztatu

Marcoll Sp. z o.o.

41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika warsztatu - spawacza z uprawnieniami MIG/MAG.

Praca w godzinach porannych i popołudniowych.

Ze względu na specyfikę spawanych przez nas konstrukcji - pierwszy miesiąc pracy na podstawie umowy zlecenia. Następnie umowa o pracę.

Od osoby zatrudnionej w naszej firmie oczekujemy również elastyczności i gotowości do pracy również na stanowisku pracownika warsztatu - montażysty, operatora maszyn (w przypadku braku zamówień na konstrukcje spawane).

Oferujemy pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Wymagania

- aktualne uprawnienia spawacza MIG/MAG
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność organizacji pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- elastyczność

Mile widziane:
- umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych (piła, frezarka);
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z 12-letnim stażem, zajmującą się projektowaniem i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji