Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/04/2017.

Spawacz - Wrocław

dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• spawanie konstrukcji stalowych do autobusu,

Wymagania:

• dobra znajomość rysunku technicznego,
uprawnienia spawalnicze: MAG - ponadpodstawowy,
• obsługa podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe,
• doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz-spawacz,
• dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic,
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Benefity pozapłacowe.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja